Челси победи РБ Залцбург като домакин с 2:1 и кръг преди края

...

Челси си гарантира място на осминафиналите на Шампионска лига

Челси победи Република България Залцбург като хазаин с 2:1 и кръг преди края на груповата фаза си обезпечи класиране на осминафиналите в Шампионската лига.

Лондонският отбор има 10 точки след пет мача в група Е, а Република България Залцбург към момента е на второ място, само че Динамо Загреб и Милан занапред ще играят на " Максимир ".
 В Аякс желаят да потвърдят, че имат мяасто в Шампионска лига

Шрьодер с изявление

Матео Ковачич означи прекрасен гол от границата на наказателното поле в 23-ата минута, а Адаму изравни при започване на втората част. Кай Хаверц обаче вкара прелестен гол в 64-ата минута и обезпечи триумфа.

Севиля беше безапелационен вкъщи против Копенхаген и завоюва с 3:0. Гостите се задържаха цялостен час, а по-късно Ел Несири си обезпечи преднина. На финала Иско и Гонсало Монтиел подправиха триумфа с още две попадения.